Мотоквест "Шляхами визвольних змагань"

Ответить
LiusiaK
Активный участник
Сообщения: 1065
Зарегистрирован: Июль 10, 2014, 13:58
Контактная информация:

Мотоквест "Шляхами визвольних змагань"

Сообщение LiusiaK »

Дата: 6 жовтня 2019 року

Мiсце проведення: м. Київ, Київська обл., Україна

Органiзатор: Українська Асоціація Мотоциклістів

Друзі байкери! Шановна мотоспількота Київщини та всієї України!
Хочемо запросити Вас на перший в Україні Мотоквест "Шляхами визвольних змагань" присвячений багаторічній боротьбі українського народу за незалежність і можливість жити на своїй богом даній землі в свої суверенній незалежній державі!
МотоКвест пройде 6.10.2019 р. з 10-00 до 16-00!
Зараз триває 100-річчя української революції і, зважаючи на війну в Україні, ми хочемо продемонструвати тяглість пам`яті боротьби українців за свою незалежність та соборність.
В цьому нам допомогає незрівнянна історикиня, науковий співробітник у Національному музеї історії України National Museum of the History of Ukraine, організатор фестивалю «Під покровом Тризуба» Під Покровом Тризуба, справжня мамайка Maryna Mirzaeva!
Що вас чекає!
6 годин насиченого цікавими локаціями драйву, подорожей по історичній спадщині Київщини, пошук цікавих історичних артефактів і пам’яток історії, відвідини місць де наші герої боронили України від загарбників протягом багатьох років і звичайно фотографії на згадку. І все це відбуватиметься у вигляді змагань. А в фіналі буде нагородження переможців, обмін враженнями та частування.
Як приєднатись!
Участь в МотоКвесті можна прийняти, як одному екіпажу мототоцикла (сам байкер, або з пасажиром), так і команді мотоциклістів. Команда не повинна перевищувати 4-х екіпажів (мотоциклів). Для участі потрібно зареєструватись і сплатити оргвнесок (про це докладніше згодом).
Вартість участі!
Вартість участі – це оргвнесок на організацію МотоКвесту. Він символічний і не покриває всі витрати організаторів заходу. Тому в разі вашого бажання ви можете підтримати наш проект добровільними внесками окремо.
Вартість участі:
для одного екіпажу (мотоциклу) – 100 грн. з мотоцикла.
для команди (до 4 екіпажів включно) – 300 грн. з команди.
Правила участі!
Кожен учасник або команда (через капітана) 6.10.2019 р. в 10-00 отримує по електронній пошті вказаній при реєстрації завдання. В завданні міститься карта об’єктів в Києві і Київській області, які можна відвідати, опис цих об’єктів з вказанням кількості балів в разі відвідин об’єкту і виконання завдання на об’єкті і саме завдання, яке треба там зробити. Одразу наголосимо, що завдання не важкі і пов’язані з фотографуванням об’єкту в певному ракурсі, або зустріч з цікавими людьми. В разі, якщо ви приймаєте участь командою, то і виконувати завдання необхідно всією командою. Тобто вся команда має прибути до об’єкта і виконати завдання разом, а в разі потреби зробити фото, на ньому має бути вся команда. Розділятись членам однієї команди і їздити по різним об’єктам окремо заборонено!
За результатами виконаного завдання ви присилаєте нам фото (згідно з завданням) і ми фіксуємо результат. За кожне виконане завдання ви отримаєте певну кількість балів, яка вказана в завданні біля опису конкретного об’єкту.
Ви самі плануєте свій маршрут і кількість об’єктів які ви готові, хочете або встигнете об’їхати. Обмежень по об’єктам немає. Але є обмеження по часу. В 15-00 всі учасники повинні фінішувати на фініші.
Ваше завдання прокласти маршрут таким чином щоб виїхавши з дому або точки збору команди до 15-00 прибути до фінішу відвідавши максимальну кількість об’єктів, або ті об’єкти, які в результаті дадуть найбільшу кількість балів (адже, як ми вже казали кожен об’єкт має свою кількість балів).
Перемагає та команда, яка набрала найбільше балів. Вразі однакової кількості балів перемагає команда, яка прийшла на фініш першою.
Завдяки незрівнянній Тетяна Руденька фінішувати ми будемо в Головний Військовий Клінічний Госпіталь. Ну і звичайно на фініші всіх чекатиме тепла зустріч, нагородження призерів та частування всіх учасників МотоКвесту.
Тож запрошуємо всіх байкерів, хто не сховав свого залізного коня в стійло, до захопливої пригоди на теренах Київщини! Гуртуйтесь в команди, або їдьте самі, і вас неодмінно чекає купа цікавого і пізнавального.
Вложения
71820835_2202405133392976_3218281400767610880_n.jpg
71820835_2202405133392976_3218281400767610880_n.jpg (181.92 КБ) 22589 просмотров
Ответить