Складний вибір: Bajaj ns200, Lifan KPT чи третій варіант?

Сравниваем мотоциклы, выбираем предпочтение по типу мотоцикла,выбираем ценовую категорию, сравниваем все плюсы и минусы.
Irina Star92
Новичок

Re:

Сообщение Irina Star92 »

SergMagpie писал(а):
Июнь 5, 2018, 10:00
У мене немає всієї суми. Є лише 1500. Для купівлі моцика з магазину, мені будь-який банк дасть споживчий кредит 500-1000 у.о. під реальний відсоток, за рік віддам. Брати "швидкогроші" під 120 відсотків річних мені світогляд не дозволяє. Це по-перше.
По-друге, якщо брати б/у техніку повинен бути запас коштів, а не заборгованість по кредиту, хоча б косарик, для вирішення проблем, що вилізуть після покупки. А вони вилізуть. Не вилазять лише у "знакомого моего знакомого", але я з ним на жаль не знайомий.
По-третє. Дивився я деякі моцики. За 2000 продають як правило мотоцикли з травмами, з закопченими трубами, побиті іржею чи крадені (недорозмитнені, бабуся втратила документи, я так 10 років їздив і т.ін.). А ще є півники з качанівської колонії, які продаючи неіснуючий моцик з неіснуючого складу митного конфіскату, просять передплату.
Тому, якщо є конкретна пропозиція, прошу в студію. Можна особистим повідомленням. А троликів прошу звернути увагу на те, що я не впарюю, а в принципі дуже сумніваюсь в доцільності купівлі китайців, не вірю в нагло агресивну рекламу індійців, які навіть не читають те, що постять на своїх сайтах.

Не рекомендую брати кредит, навіщо вам потім проблеми
DenMT
Новичок

Re: Складний вибір: Bajaj ns200, Lifan KPT чи третій варіант?

Сообщение DenMT »

Добрий ранок, хотів би дізнатись, який з цих мотоциклів найремонтопригодніший?
Ответить